W jednym z odcinków kultowego serialu „Simpsonowie” (dostępne od 15 grudnia w Disney+), Homer zaskakuje Marge wyjątkowym prezentem: utworem „Feliz Navidad” w wykonaniu Andrei, Matteo i Virginii Bocellich! 

15 grudnia Andrea, Matteo i Virginia Bocelli opublikowali także nowy singiel z utworem „Feliz Navidad”nagranym z towarzyszeniem zespołu wokalnego Pentatonix –kontrapunktujący album „A Family Christmas”.


17 grudnia natomiast „Simpsonowie” obchodzili swoje 33. urodziny, pierwszy odcinek tej niezwykle popularnej serii wyemitowano w 1989 roku. Wszystkie 33 sezony „The Simpsons” są obecnie dostępne w serwisie Disney+.

Emocjonalny i unikalny głos Andrei Bocellego podbił serca milionów fanów na całym świecie, a liczne jego występy transmitowane na żywo przez YouTube – jak choćby koncert z kwietnia 2020 roku z katedry Duomo – pobiły rekordy oglądalności.

21 października ukazał się pierwszy wspólny album Andrei, Matteo i Virginii Bocellich „A Family Christmas”, wyprodukowany przez Stephana Moccio, wydany przez Decca Records.