Wydany 21 października album „A Family Christmas” cieszy się już powodzeniem na całym świecie, a Bocelli Family prezentuje premierę nowej wersji nagrania utworu „Do You Hear What I Hear?”, zarejestrowanej wspólnie z kwintetem wokalnym Pentatonix.

Pentatonix to uhonorowana trzema nagrodami Grammy bardzo aktywna oraz innowacyjna grupa wokalna, specjalizująca się w wokalnych opracowaniach znanych tematów muzycznych, ale tworząca także własne kompozycje.

– Mamy wrażenie, że nasza współpraca z niesamowitym Pentatonix nad tym klasycznym utworem niemal natychmiast ożywia ducha Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że ta piękna piosenka pomoże stworzyć swoistą magię Świąt Bożego Narodzenia wielu rodzinom na całym świecie – mówią Andrea, Matteo i Virginia Bocelli.


Bardzo ciekawa aranżacja stworzonego w 1962 roku utworu „Do You Hear What I Hear?” prezentuje nowoczesne podejście do tego świątecznego przeboju, zachowując jednocześnie świąteczną magię. Znani i podziwiani za swoje charakterystyczne i nienaganne harmonie artyści grupy Pentatonix wnoszą do tego nagrania dodatkowe barwy i głębię. Zespół zrealizował już wcześniej bardzo udane własne projekty muzyczne, związane z Bożym Narodzeniem.

– Odkąd byłem dzieckiem, zawsze uważałem, że Andrea Bocelli jest najlepszym głosem naszych czasów i dla mnie ma ten tytuł do dziś! Nic dziwnego, że jego dzieci są również niewiarygodnie utalentowane, a możliwość śpiewania z rodziną Bocellich to spełnienie marzeń każdego z nas – mówi Scott Hoying z Pentatonix.