Poznaj Debbie – wschodzącą gwiazdę brytyjskiej muzyki, która prezentuje singiel „Cousin’s Car” nagrany wspólnie z BERWYN. Jeżeli myślisz, że nigdy nie słyszałaś/łeś głosu Debbie, jest duża szansa, że już znasz jej wokal. Artystkę można usłyszeć w aż pięciu utworach na najnowszym albumie Stormzy’ego „This Is What I Mean”. Po rewelacyjnych gościnnych występach, czas na zapoznanie się z solową twórczością 23-letniej Brytyjki. „Cousin’s Car” to szczera i poruszająca refleksja na temat intensywności życia oraz potrzeby eskapizmu.

Za produkcję singla odpowiadają Jonny Latimer, Jonny Coffer oraz Jojo Muzeka. Do singla powstał klip w reżyserii Richarda Pope’a. Teledysk miał swoją prapremierę na łamach portalu The Fader. Jak mówi Debbie:

– Życie potrafi być czasami naprawdę intensywne, dlatego podoba mi się idea posiadania przestrzeni, do której możemy uciec, gdy i jeśli mamy taką potrzebę. 

Urodzona w Londynie Debbie śpiewa od najmłodszych lat. Wychowała się na ścisłej diecie złożonej z płyt Mary Mary oraz Kirka Franklina. Muzyka przepływa przez nią tak naturalnie, że nowy nabytek labelu 0207 Def Jam wydaje się weteranką sceny. Debbie zwraca na siebie uwagę swoimi ciekawymi obserwacjami w tekstach, głębokim wokalem oraz wrodzoną ciekawością. Wszystkie te czynniki sprawiają, że artystka jest idealną mieszanką świeżości i czegoś, co doskonale znamy. W swojej twórczości Debbie łączy nowe myśli i stare frustracje. „Cousin’s Car” to świetne intro dla wokalistki, która wkrótce może okazać się jednym z ważniejszych głosów brytyjskiej sceny.