Nie Lana Del Rey, ale Sam Smith zaśpiewa piosenkę będącą motywem przewodnim najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda – tak przynajmniej donosi serwis Page Six.
Nowa produkcja opowiadająca o Agencie 007 – „Bond 24” – ukaże się w październiku przyszłego roku. Główną rolę ponownie zagra Daniel Craig, który wcielił się w Bonda już w poprzedniej części serii, zatytułowanej „Skyfall„. Przypomnijmy, że tytułowy utwór, który promował film, nagrała Adele.
Sam Smith zadebiutował na rynku w 2012 roku singlem „Latch„, który nagrał dla duetu Disclosure. W kolejnym roku ukazał się drugi głośny przebój w jego wykonaniu – „La La La„, promujący pierwszy album studyjny Naughty’ego Boya pt. „Hotel Cabana„. Pod koniec maja 2014 roku ukazała się debiutanckiego płyta Smitha, zatytułowana „In the Lonely Hour„, z której pochodzą m.in. single „Stay with Me” i „I’m Not the Only One„.


