Na koncert Raye czekaliśmy z wypiekami na polikach. Niestety z przyczyn zdrowotnych artystka musiała przełożyć koncert w Polsce. Jednak na to co dobre warto poczekać, i tak poznaliśmy nową datę koncertu. Raye wystąpi 19 lutego w warszawskim klubie Stodoła!


Bilety dostępne są w sprzedaży. Znajdziecie je tutaj.

RAYE, od dawna znana jako jeden z największych talentów brytyjskiej sceny muzycznej. W lutym 2023 roku wydała swój długo wyczekiwany album “My 21st Century Blues”. Wydawnictwo to zbiór osobistych, poruszających utworów – stworzonych przez RAYE dla RAYE, ale również dla wszystkich, którzy zmagali i zmagają się z przeciwnościami losu. Kilka miesięcy temu artystka opublikowała album w wersji live. Więcej o nim przeczytaj, tutaj.


Album zawiera światowy hit RAYE – “Escapism (feat. 070 Shake)” – singiel numer 1 w UK. To bezkompromisowa opowieść o radzeniu sobie ze złamanym sercem za pomocą narkotyków, seksu i alkoholu. Singiel pokrył się złotem w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Australii, Finlandii, Danii i Nowej Zelandii. Znalazł się w Top 5 w całej Europie i wspina się na US Billboard Hot 100, obok wcześniej wydanych utworów, takich jak “Black Mascara”, “Hard Out Here” i “The Thrill Is Gone”.