Wielokrotny zdobywca Latin Grammy, J Balvin, podjął się współpracy z Usherem oraz DJ Khaledem. Efektem tej kolaboracji jest singiel „DIENTES”. J Balvin zadbał o to, aby jego nowy singiel rozgrzał parkiety w każdym zakątku świata. Piosenka zawiera fragment kultowego przeboju Ushera z 2004 roku, „Yeah!” – „DIENTES” jest więc hołdem dla jednego z najbardziej legendarnych utworów w historii muzyki.

Premierze elektryzującego utworu towarzyszy równie porywający teledysk. J Balvin przenosi nas do świata, w którym nostalgia łączy się z rozrywką. Tętniące życiem kolorowe ulice miasta przeplatają się z dynamicznym parkietem w rytm bitów J Balvina, magii R&B Ushera i charakterystycznego brzmienia DJ Khaleda. Starannie dobrane wizualizacje tworzą wciągającą podróż godną przeboju, którego będziemy słuchać latami.


„DIENTES” to wyjątkowa mieszanka stylów i gatunków łącząca trzech różnorodnych, uznanych artystów. Produkcją kawałka zajęli się najlepsi z najlepszych: Mura Masa, Fred Ball, DJ Luian, Mambo Kingz, Tainy i Michael Brun. „DIENTES” stanowi świadectwo talentu J Balvina – wierny swoim latynoskim korzeniom, artysta znów eksperymentuje z utworami, które podbiły już serca milionów.