Billie Eilish udostępniła wideo z występu na żywo ze swojego występu na Lollapalooza. W oprawie wizualnej Eilish prezentuje poruszającą wersję utworu „What Was I Made For?”, który pojawia się w nowym filmie “Barbie”. Billie napisała i skomponowała utwór z FINNEASEM, który jest także producentem utworu. Kameralny i poruszający utwór to muzyczna ilustracja kluczowych scen w filmie. Pięknie i znacząco podkreśla najważniejsze przesłania, jakie twórcy zawarli w „Barbie”.


W zeszłym miesiącu Eilish podzieliła się spojrzeniem na miniaturowe stroje, które pojawiają się w jej teledysku do „What Was I Made For?” w nowym klipie zza kulis. W teledysku do utworu – wyreżyserowanym przez Eilish – porządkuje małe wersje niektórych z jej najbardziej kultowych stylizacji.

W wideo zza kulis Eilish pozwala fanom przyjrzeć się bliżej niektórym strojom, które pojawiły się w filmie. Wśród nich jest żółta koordynacja z teledysku „Bellyache”, garnitur Chanel z jej pierwszych Oscarów z 2020 roku, ubrania, które zaprojektowała i sprzedała dla swojej firmy Blohsh i wiele innych.