Po triumfalnych, wyprzedanych koncertach w londyńskich Shepherd’s Bush Empire i The Barbican, uznana piosenkarka i autorka tekstów Lady Blackbird wydaje nowy singiel „Baby I Just Don’t”. Utwór pochodzi z luksusowej edycji jej niesamowitego debiutanckiego albumu „Black Acid Soul”, który zdobył pochwały krytyków muzycznych.

Wyprodukowany przez Chrisa Seefrieda „Baby I Just Don’t” to euforyczna dawka bólu serca napędzana fortepianem, w której oszałamiający głos Lady Blackbird wznosi się ponad rapsodię smyczków.

„W przypadku „Baby I Just Don’t” weszliśmy w starą melodię o złamanym sercu o trzymaniu się miłości, o której wiesz, że już ją straciłeś, i zaakceptowaniu tej prawdy” – powiedziała o piosence. „A sznurki są po to, by przypominać ci, jak bardzo to boli”.


Swoim głosem i charyzmą, Lady Blackbird olśniła wiele miejsc na świecie. My mieliśmy okazję słuchać artystki podczas jej występu w Bolonii, zachwyciła UK podczas swojej sesji BBC Radio 2 Piano Room z BBC Concert Orchestra, współpracowała z Mobym przy singlu „Walk With Me”, wspierała Gregory’ego Portera podczas jego trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i wygrała „International Artist of the Year” na rozdaniu Jazz FM Awards.