Największy festiwal z muzyką jazzową we Wrocławiu. Jak co roku przez cały miesiąc, będziemy podróżować z jazzem po ulicach naszego miasta. Również, jak co roku trafimy do wszystkich najpiękniejszych miejsc i zaprezentujemy najlepszy wrocławski jazz.

Już w najbliższa sobotę startuje Vertigo Summer Jazz Festival. Pierwszy koncert odbędzie się przy hali 100-lecia, a cały festiwal otworzy grupa SLOW.

Inicjatywa klubu Vertigo Jazz Club & Restaurant mająca na celu promocję jazzu oraz miasta Wrocławia jako przestrzeni koncertowej. W ramach Festivalu, który odbywać będzie się od 1 do 31 lipca Vertigo Jazz Club & Restaurant zapraszamy na koncerty jazzowe do różnych lokalizacji we Wrocławiu:

  • w poniedziałki spotkamy się na plażach miejskich,
  • we wtorki zapraszamy do komunikacji,
  • środy to najpiękniejsze wrocławskie dachy,
  • w czwartki zawitamy do wrocławskich hoteli,
  • piątki są dla Vertigo Jazz Club & Restaurant,- soboty to parki, 
  • niedziele to oczywiście koncerty na Wyspie Daliowej.


Ponad 31 wydarzeń artystycznych, w których zaprezentują się wrocławscy i nie tylko muzycy jazzowi, to idealny sposób na spędzenie lata we Wrocławiu. Szósta edycja to nowe lokalizacje i jazzowe składy muzyczne, to również zabawa w której do zdobycia atrakcyjne upominki od Vertigo Jazz Club & Restaurant i naszych partnerów. Dla wszystkich spragnionych letnich podróży muzycznych, Vertigo przygotowało specjalną ofertę razem z Vertigo Summer Jazz Festival. 

Festival powstaje dzięki współpracy Vertigo Jazz Club & Restaurant, Fundacji Polskiej Sztuki Współczesnej oraz Wydziału Kultury Miasta Wrocław.