Post Malone wydaje piąty album zatytułowany „Austin” – to prawdziwe imię nominowanego do Grammy artysty. Gwiazdor udostępnił nowy singiel zapowiadający wydawnictwo. „Mourning” jest już dostępne w serwisach cyfrowych. Premiera krążka zaplanowana jest na 28 lipca. Post Malone rozpoczął promocję nowego albumu singlem „Chemical”, a już teraz można posłuchać kolejnego utworu – „Mourning”.


Wraz z premierą albumu, Post ogłosił także trasę koncertową w Ameryce Północnej zatytułowaną „If Y’all Weren’t Here, I’d Be Crying”. Tournee obejmuje 24 daty, a artysta zapowiada zupełnie nowe show:

– Kocham Was bardzo i jestem podekscytowany, że będę mógł zagrać więcej koncertów. Pomóżcie mi przeprowadzić dziecko przez college. Nowa produkcja, nowe utwory i bardzo, bardzo przystojny mężczyzna na scenie. Dużo miłości dla Was i Waszych bliskich – zapowiada Post Malone.


Pochodzący z Dallas w Teksasie Post Malone to prawdziwy fenomen. W Stanach przyznano mu osiem diamentowych odznaczeń. Ma na koncie także nominacje do Grammy. Artysta regularnie bije rekordy odtworzeń, zaciera granice, a każdym kolejnym artystycznym krokiem rozpala wiele dyskusji w internecie. Jego światowa kariera zaczęła się w 2015 roku, kiedy ukazał się duet z Quavo „Congratulations”. Posty zdobywał numery jeden na listach przebojów jeden po drugim oraz otrzymał wielokrotnie złote i platynowe odznaczenia za płyty i single, także w Polsce.

Dotychczasowy dorobek Post Malone’a tworzą nominowane do Grammy „rockstar” feat. 21 Savage (diament), „Sunflower (Spider-Man: Into The Spider-Verse)” feat. Swae Lee (Diament), „I Fall Apart” (5x platyna), „Psycho” feat. Ty Dolla $ign” (5x platyna), „White Iverson” (5x platyna), „Better Now” (4x platyna) i wiele więcej. W 2018 i 2019 artysta zorganizował własny festiwal – Posty Fest. Post Malone debiutował albumem „Stoney” w 2016 (4x platyna). Mając na koncie mnóstwo sukcesów, pobitych rekordów i cztery niepowtarzalne albumy, Post Malone po prostu się nie zatrzymuje.