W surrealistycznym klipie możemy zobaczyć Hoziera podczas… operacji serca. Klip powstał we współpracy z reżyserem Jaredem Asherem Harrisem i choreografką Jillian Meyers. Artysta komentuje:

– Ponowna współpraca z Jillian Meyers przy teledyskach z EP-ki „Eat Your Young” była prawdziwym darem. To ogromny zaszczyt, z całego serca dziękuję jej za użyczenie talentu i wizji do mojej muzyki – zarówno teraz, jak i w przeszłości. Chciałbym serdecznie podziękować także naszym tancerzom oraz wspaniałemu reżyserowi Jaredowi Asherowi Harrisowi za wizję i niesamowitą energię na planie. Praca z nim i jego zespołem była wielką przyjemnością!


Niedawno Hozier wystąpił na kameralnych koncertach w Berlinie, Amsterdamie, Paryżu i Londynie. Czeka go pracowity rok – artysta objedzie Amerykę Północną, Wielką Brytanię, Irlandię i całą Europę, a następnie powróci do USA.

Utwór „All Things End” znalazł się na wydanej 17 marca EPce „Eat Your Young”. Wydawnictwo jest zapowiedzią nadchodzącego krążka „Unreal Unearth”, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Hozier eksploruje „Piekło” Dantego, skupiając się na dwóch z dziewięciu kręgów: winnych grzechu obżarstwa i heretykach.