Warner Sessions” to cykliczne koncerty promocyjne organizowane przede wszystkim dla artystów Warner Music Group, rejestrowane live to tape, z udziałem gości specjalnych oraz zgromadzonej w studio publiczności i dziennikarzy.

Utwór “Siódme niebo” to piosenka z najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza pt. “Bejbis“. Muzykę do piosenki skomponował Marek Napiórkowski, autorem tekstu jest reżyser Andrzej Saramonowicz. Damian Ukeje o utworze:

 “Jestem wokalistą kojarzonym z ostrzejszym, rockowym stylem, tymczasem „Siódme niebo” to ciepła, powiedziałbym: aksamitna piosenka. Ale, szczerze mówiąc, to właśnie spodobało mi się w niej najbardziej. Opowiada o spełnionej miłości i jest świetna na zimę, taka idealnie bożonarodzeniowa, choć ani trochę nie religijna. Myślę, że ciągle brakuje w Polsce świeckich hitów świątecznych, takich jak „Last Christmas” czy „All I Want for Christmas Is You”. Nie twierdzę, że „Siódme niebo” aż tak bardzo spodoba się słuchaczom, wszak sukces tego czy innego utworu to zawsze tajemnica, jednak nasza piosenka ma naprawdę duży potencjał.”