„You Never Visit Me” to następstwo „Say You Want Me” i kolejny już utwór z nadchodzącego albumu Masego. Poprzednie wydawnictwo spotkało się z uznaniem krytyków – „VIBE” nazwał go „r&bangerem splecionym z rytmicznym afrobeatem”. 

Nominowany do Grammy multiinstrumentalista, twórca jazzu, hip hopu i r’n’b nagrał piosenkę z nagrodzonym Grammy producentem Wu10 (J. Cole, Ari Lennox) i Toddem Pritchardem (Trippie Redd, Tinashe) w studiu Wu10. Współprodukcją zajął się Louie Lastic, który pracował wcześniej z Kehlani czy Ambré. W utworze usłyszeć możemy także Justusa Westa (Alicia Keys, John Legend) na gitarze elektrycznej.


Masego zgromadził łącznie prawie dwa miliardy streamów. Obecnie jest w trasie po Europie, promując „Studying Abroad: Extended Stay” – wersję deluxe jego uznanej EP-ki, która zdobyła nominację do nagrody Grammy i zawiera złoty hit „Mystery Lady” z Donem Toliverem. Wyprzedana australijska część trasy obejmowała występ w kultowym Sydney Opera House. Artysta w pierwszej połowie grudnia dwukrotnie wystąpił w Polsce: w Warszawie oraz Poznaniu.

W przyszłym roku Masego uda się w trasę „You Never Visit Me Tour” po Ameryce Północnej. Z uwagi na zainteresowanie natychmiast wyprzedającymi się koncertami, artysta dodał kilka nowych dat, a niektóre zmuszony był przenieść na większe areny. 

Masego debiutował w 2018 roku albumem „Lady Lady” z przebojem „Tadow”. Wciąż wyprzedaje liczne koncerty i gości na festiwalach na niemalże wszystkich kontynentach.