Averagekidluke przedstawia nowy singiel “No Good 4 U”, którego współautorem i producentem jest Detonate (Labrinth, Noah Cyrus, Years & Years). Utworowi towarzyszyć będzie teledysk nakręcony w Londynie, w reżyserii Chelji

Kiedy powstawał “No Good 4 U”, z powodów osobistych byłem pełen niepokoju. Powiedziałem Detonate’owi, że czuję się do bani i zamiast w typowym dla siebie stylu być wesoły i towarzyski, siadłem w kącie i zacząłem pisać tekst. Wyrzuciłem z siebie wszystko, co tylko przychodziło mi do głowy. Tak powstał autentyczny i brutalnie szczery numer oddający stan, w jakim wówczas byłem. Przez pewien czas nienawidziłem tego kawałka, ponieważ przypominał mi o tym uczuciu i tej sytuacji, w której byłem gdy powstawał. Jednak kiedy nabrałem odpowiedniego dystansu, zacząłem go lubić i w końcu stał się ulubionym utworem, jaki kiedykolwiek stworzyłem  – wyjaśnia Averagekidluke.

Averagekidluke w połowie jest Amerykaninem, w połowie Finem i w całości jest gotowy na podbój świata. Dzięki eklektycznemu gustowi muzycznemu płynnie miesza hip hop z popowymi melodiami i różnymi gatunkami od punka po afrobeats. Jego piosenki są pozbawione filtra, autobiograficzne, oparte na prawdziwych relacjach i surowych emocjach. Ten pewny siebie i charyzmatyczny 20-latek został odkryty na Soundcloud. Od tego czasu pisał piosenki z takimi twórcami, jak Iann DiorInternet Money i 24kGoldn, a także zgromadził ponad 18 milionów streamów, zdobył nominację do fińskich Grammy i umieścił kilka hitów w Spotify Top 50 w Finlandii. Obecnie jest częścią programu Spotify’s RADAR (wcześniej w programie udział brali Lil Baby, Lauv, Jorja Smith).