Dziś swoją premierę ma pierwszy długogrający album PAULI ROMY – „Cholerne pragnienie”. Warto podkreślić, że artystka jest autorką wszystkich tekstów na płycie, a muzyka została napisana wspólnie z Jurkiem Zagórskim, znanym ze współpracy m.in. z Natalią Przybysz, Krzysztofem Zalewskim czy Muńkiem Staszczykiem. Jest on również producentem całego albumu.

„To tytułowe cholerne pragnienie doprowadziło mnie tu dziś, do momentu kiedy wypuszczam w świat swoją długogrająca płytę! I dzięki temu cholernemu pragnieniu zrobiłam też cookbook „aROMAtycznie„, który dostępny jest w wersji limitowanej albumu.
Muzyka i kuchnia – czy może być piękniejsze połączenie?
Bon Appétit  
PAULA ROMA

Tuż przed premierą płyty PAULA ROMA przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę, singiel i wideo do tytułowego utworu „Cholerne pragnienie„. Wyjątkowy teledysk został wymyślony i wyreżyserowany wspólnie przez PAULĘ i Marcina Morta (Mortvideo)

„Zależało mi aby zarówno w piosence jak i w klipie pokazać pełne spektrum tytułu, który nosi album. Którejś nocy napisałam ramy scenariusza. Czułam także, że video musi być nagrane w pionie. Czułam, że to wino zza kadru musi się na tę muszle wylewać dużym chlustem. Czułam również, że tekst musi wirować po łuku na czerwono” – tak o pracy nad teledyskiem mówi PAULA ROMA


PAULA ROMA jest znana z bardzo dobrze przyjętej przez rynek muzyczny EPki „Cześć, tu PAULA ROMA” oraz ostatniego singla „Uziemienie”. Jest autorką tekstu Przez przypadki oraz współautorką kompozycji, którą stworzyła wraz z Jurkiem Zagórskim, producentem utworu.