Billie Eilish podzieliła się koncertowymi klipami do utworów „TV” i „The 30th”. Teledyski zostały zarejestrowane w kultowym Cloud Forest w Gardens by the Bay w Singapurze. Słynący z bujnej miejskiej zieleni i zjawiskowych przestrzeni Singapur natychmiast spodobał się Billie podczas jej światowej trasy promującej płytę „Happier Than Ever”.

Oba filmy zostały wyreżyserowane przez singapurskiego reżysera Choānna i zostały nakręcone we współpracy z Singapurską Izbą Turystyki (STB – Singapore Tourism Bard) w ramach międzynarodowej kampanii SingapoReimagine.

— Singapur był jednym z pierwszych miejsc, które odwiedziłam w ramach trasy — wspomina artystka. — Spędziłam tam tylko jeden dzień i absolutnie się w nim zakochałam. Cloud Forest to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie w życiu widziałam. Obie te piosenki są dla mnie bardzo ważne, na wiele sposobów. Czuję się z nimi naprawdę związana i osobiście się o nie troszczę. Chciałam mieć coś związanego z tymi z piosenkami, co wydawałoby się naprawdę intymne i osobiste. Czułam się naprawdę komfortowo, nagrywając te występy w tak pięknym miejscu jak Cloud Forest.


Billie Eilish wydała „TV” i „The 30th” w lipcu po niezapowiedzianym występie na żywo i debiucie z „TV” w Wielkiej Brytanii podczas wyprzedanej trasy „Happier Than Ever World Tour”.

— Od 2017 lub 2018 roku nie graliśmy niczego przedpremierowo — Billie zdradziła publice podczas show w Manchesterze, zanim ona i jej brat FINNEAS po raz pierwszy wykonali utwór na scenie. Wersja studyjna piosenki kończy się nagranymi w Manchesterze głosami publiczności. 

Obie piosenki przypominają, że 20-letnia Eilish pozostaje jedną z najbardziej cenionych piosenkarek i autorek tekstów swojego pokolenia. Pisze oraz wydaje muzykę zarówno obserwacyjną, jak i refleksyjną na temat własnych doświadczeń życiowych i społeczeństwa.