Jessie Reyez, artystka i autorka tekstów z multiplatynowego albumu, powraca ze swoim szalenie wyczekiwanym drugim albumem „YESSIE”, który jest już dostępny nakładem FMLY i Island Records.

11 utworów opisuje podróż i zakres emocji, od miłości i straty po uzdrowienie i szczęście. Tytuł – jej własny pseudonim – daje fanom wgląd w intymność tego projektu. Album równoważy świat zmęczenia rzeczywistością z oczywistą prawdą, którą wielu porzuca po okresie dzieciństwa.

Na „YESSIE” znajdziemy utwór nagrany z 6LACK. Duet mogliśmy już usłyszeć na debiutanckiej płycie z 2020 roku „Before Love Came To Kill Us”.


Urodzona w Toronto, wokalistka o kolumbijskich korzeniach zawsze uważała muzykę za uniwersalny punkt oparcia. Nauczona gry na gitarze przez swojego ojca w młodym wieku, Jessie odkrywała różne środki wyrazu, od instrumentów, przez głos, po taniec. W swojej dotychczasowej karierze Jessie wydała dwie dobrze przyjęte przez krytyków EPki, „Kiddo” i „Being Human In Public”, a za swoją drugą EPkę została nominowana do nagrody GRAMMY w kategorii Best Urban Contemporary Album. Zdobyła już także cztery nagrody Juno Awards i wystąpiła na albumie Beyonce „Black is King”.