Sara James, czternastoletnia wokalistka z Polski, po raz kolejny zachwyciła jurorów America’s Got Talent. Po zdobyciu Złotego Przycisku, który wcisnął Simon Cowell, Sara od razu przeszła do półfinału. Artystka zaśpiewała utwór “Rocket Man” Eltona Johna, a Simon, Heidi Klum i Howie Mandel byli zachwyceni. Nic więc dziwnego, że Sara przeszła do kolejnego etapu!


Sara James po raz pierwszy oczarowała jurorów programu America’s Got Talent podczas eliminacji. Wtedy wykonała piosenkę Billie Eilish i Khalida zatytułowaną “Lovely”.

Jakiś czas temu Sara James za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o swoim udziale w castingu do amerykańskiej edycji popularnego show Got Talent. Choć do tej pory rezultat jej występu pozostawał tajemnicą, to teraz wiadomo już, że młodziutka Polka była najjaśniejszym punktem najnowszego odcinka programu, otrzymując słynny złoty przycisk od samego Simona Cowella! Jeden z najsurowszych jurorów był pod ogromnym wrażeniem talentu młodej wokalistki i to dzięki jego decyzji Sara zakwalifikowała się z miejsca do ćwierćfinału, w którym wystąpi na żywo przed amerykańską publicznością. Casting z udziałem Polki wyemitowano zeszłego wieczoru na antenie NBC, a już teraz występ można podziwiać także w Polsce, za pośrednictwem oficjalnego kanału YouTube programu.