Sara James, zwyciężczyni The Voice Kids, zdobywczyni drugiego miejsca w Eurowizji Junior zaczyna swój amerykański sen. Młoda artystka wystąpiła w America’s Got Talent gdzie wykonała “Lovely” Billie Eilish.

Jakiś czas temu Sara James za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o swoim udziale w castingu do amerykańskiej edycji popularnego show Got Talent. Choć do tej pory rezultat jej występu pozostawał tajemnicą, to teraz wiadomo już, że młodziutka Polka była najjaśniejszym punktem najnowszego odcinka programu. Występ tak spodobał się publiczności oraz jurorom, a w szczególności największemu rekinowi show biznesu – Simonowi Cowellowi, postanowił nie czekać na kolejne etapy programu i przyznał Sarze Złoty Przycisk!


Ponadto, Sara James jako pierwsza polska artystka została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL i najmłodszą w historii w tym gronie. Z tej okazji ukazał się pierwszy w całości anglojęzyczny utwór wokalistki – „My Wave”.

Wschodząca gwiazda muzyki dała się poznać szerokiej publiczności dzięki wygranej w 4. edycji programu telewizyjnego The Voice Kids oraz zajęciu drugiego miejsca w finale Eurowizji Junior w 2021 roku.