Księżniczka rapu z Alabamy, Flo Milli, kilka dni temu zaskoczyła fanów wczesną premierą swojego debiutanckiego albumu „You Still Here, Ho?”. Wraz z albumem, Flo Milli wydała także teledysk do najnowszego singla „No Face”. Flo Milli opowiada:

„Moja kreacja albumu opiera się na nostalgii początków lat 2000. Jako królowa Gen Z, witam nową erę «Roaring 20s». Jako kobieta i artystka, czuję się silna, pełna energii i życia. Postanowiłam wykorzystać media społecznościowe, technologię i moje zasoby, aby zainspirować i podnieść na duchu tych, którzy mnie podziwiają, do korzystania z tego, co mają, zaczynając tam, gdzie są, a co ważniejsze – zaczynając tu i teraz”.


„You Still Here, Ho?” jest następstwem docenionej przez krytyków debiutanckiej składanki Flo, „Ho, why is you here?”. Tytuł debiutanckiego albumu jest kontynuacją jej pierwszego mixtape’u, a oba czerpią inspirację z wymyślonej przez Joseline Hernandez frazy z „Love and Hip-Hop”. Album na każdym kroku emanuje pewnością siebie i ma szansę wnieść Flo do mainstreamu dzięki jej wyjątkowo twórczej wizji, w której odtwarza kultowe momenty popkultury z ulubionych programów reality show. Artystka niedawno ukończyła szereg występów na międzynarodowych festiwalach, zachwycając fanów na Wireless Festival w Wielkiej Brytanii, Rolling Loud Portugal i nie tylko. W niedzielę wystąpiła na Rolling Loud Miami.


Przed wydaniem albumu Flo Milli udostępniła single „No Face” i „Conceited” – oba spotkały się z uznaniem krytyków. „Conceited” trafił na listę NPR #NowPlaying, listę Billboardu R&B/Hip-Hop Fresh Picks of the Week i został nazwany „Rap Song of the Week” magazynu Consequence. Utwór obecnie podbija TikToka z ponad 700 tysiącami kreacji. Oprócz „Conceited”, na albumie pojawiły się poprzednie single Flo „Ice Baby” oraz „PBC (Pretty Black Cute)”.

Z ponad pół miliardem streamów, 22-letnia raperka urodzona w Alabamie szturmem podbiła Internet. Wypuszczając swój pierwszy oficjalny utwór „Beef FloMix” na SoundCloudzie pod koniec 2018 roku, na początku 2019 roku zyskała swój pierwszy viralowy hit. Przez cały rok wydając nowe utwory i wizualizacje, kontynuowała przełom singlem „In The Party”, który zyskał prawie 200 milionów odtworzeń i wyświetleń na całym świecie. W lipcu 2020 roku po raz kolejny szturmem podbiła internet, wydając swój debiutancki mixtape „Ho, why is you here ?”. W projekcie Flo emanuje nieskazitelną pewnością siebie i daje kobietom możliwość utożsamienia się z jej doświadczeniami, czyniąc z niej młodą idolkę.


Rok 2021 okazał się kolejnym niesamowitym rokiem dla Flo Milli, ponieważ rozpoczęła rok jako nowa artystka Spotify RADAR dzięki wyprodukowanemu przez Kenny’ego Beatsa singlowi „Roaring 20s” samplującemu „Fiddler on the Roof”. Wkrótce została nominowana do nagrody BET Awards w kategoriiNajlepszy nowy artysta i Najlepsza przełomowa piosenka na MTV VMA za występ w „I Am” z Baby Tate.