Rochelle Jordan ogłosiła swój nowy projekt „Play With The Changes Remixed”, którego premiera ma się odbyć 16 września. To odświeżona wersja jej albumu z 2021 roku, „Play With The Changes”.

Na albumie znajdą się remiksy wyprodukowane m.in. przez Kaytranada, Sango i Soul Clap. Zapowiedź nowej płyty zbiegła się w czasie z prezentacją nowego singla, „Love You Good (Remix)” z udziałem LSDXOXO oraz “Something” w remiksie Byron The Aquarius.

„Play With The Changes reprezentuje wszystkie rzeczy, które kocham w tworzeniu muzyki. Wolność, wyobraźnia, kolory, mieszanie dźwięków, rytmów i emocji. Każda historia, którą napisałam o samopoznaniu, niepokoju, czerni, kontroli, śmiałości i uczciwości, to wszystko to, czego osobiście potrzebowałam nauczyć się i zrozumieć w ciągu ostatnich kilku lat” – wyjaśnia Jordan.


Artystka ogłosiła również daty koncertów jej trasy koncertowej. Jordan zagra w głównych miastach Ameryki Północnej, w tym w Dallas, Detroit, Atlancie, Nowym Jorku i Filadelfii, a zakończy 16 grudnia w kanadyjskim Vancouver.