Album Vito Bambino „Poczekalnia” powraca na limitowanym, żółtym winylu, preorder już wystartował. Vito Bambino od czasu rozpoczęcia prac nad solowym materiałem jest nieustannie na fali wznoszącej. Od „kubkowego” #hot16challenge, przez niezliczoną ilość pozytywnych recenzji płyty, dziesiątki koncertów w całej Polsce, aż po zaproszenie artysty do składu Orkiestry Męskiego Grania 2021 – wszystko to układa się w niemalże kinową historię. Teraz, w odpowiedzi na liczne prośby słuchaczy, wydany w 2020 roku nakładem Def Jam Recordings Poland album, doczekał się nowego, winylowego, wydania. 


Na „Poczekalni” Vito Bambino zawarł piosenki, które odbijają okres w jego żyhciu z czasów gdy powstawał album „Kawalerka” Bitaminy. Kiedy młodość jeszcze ostatecznie nie wywietrzała z głowy, podobnie pragnienie wolności, ale trzeba już się zmierzyć z zadaniami dorosłych, jak wizyty w urzędach, czy odpowiadanie na urzędowe pisma. Dorosłość w końcu nadchodzi w pełnym wymiarze. 

Przygody z dzieciństwa i lat młodości stają się przyjemnymi wspomnieniami, część przyjaciół znika z bliskiego kręgu. Mamy wciąż niezrealizowane marzenia, ale i coraz więcej obowiązków. Jednak czy musimy z tego rezygnować? Vito Bambino i jego „Poczekalnia” są dowodem na to, że odpowiedź na to pytanie może być negatywna. Bo życie czasami niespodziewanie podsuwa nowe możliwości, które warto wykorzystać. Artysta został wywołany przez życie do odpowiedzi i udzielił jej w postaci prawdziwych, szczerych piosenek o tym, co ważne.