Ambré udostępniła płytę o tytule inspirowanym rapowym fenomenem Juvenile i jego albumem „400 Degreez”. Jest to kontynuacja „Pulp” z 2019 roku, który został później ponownie wydany w wersji reżyserskiej.

Wszystko, co słychać na „3000°” to wcześniej niepublikowany materiał, dający nowym i obecnym fanom szansę wysłuchania projektu w całości. W tej ośmiościeżkowej kolekcji wzięli udział Jvck James, Destin Conrad, BEAM, Jay Electronica i Masego, który pojawia się jako saksofonista w otwierającym płytę „3 Peat”.

„Ta płyta wiele dla mnie znaczy, ponieważ odzwierciedla to, jak postrzegam siebie, skąd pochodzę i moich bliskich… To historia miłosna osadzona w najbardziej magicznym mieście. Nowy Orlean uczynił mnie tym, kim jestem; nie popełnij tego błędu. Mam nadzieję, że moi fani i nowi słuchacze również poczują jego serce i zanurzą się w świecie, który stworzyłam w tej EPce” – wyjaśniła Ambré.

Rok 2022 jest niezwykle pracowity dla Ambré. Przed wydaniem EPki napisała piosenki do albumów Kehlani (Blue Water Road) i Ravyna Lenae (Hypnos).