„Cześć, tu Złość” to nie tylko nowy, letni singiel od PAULI ROMY ale przede wszystkim liryczna kontynuacja utworu „Cześć, tu Miłość” z debiutanckiej EPki, która została doceniona przez rzesze fanów i środowisko muzyczne. Artystka kolejny raz pokazuje, że bawi się formą oraz słowem kreując wyjątkowo emocjonalną, nierealistyczną wokalno-muzyczną przestrzeń.

Po „Cześć, tu Miłość” PAULA ROMA ponownie postawiła na szali uczucia i tym razem na warsztat wzięła złość.

„Uczucia, które żywimy na co dzień to w końcu spektrum od złości do miłości, zatem utwór spina klamrą kolejna opowieść” – mówi PAULA o utworze

Do utworu powstał dynamiczny klip, do którego PAULA ROMA współtworzyła scenariusz oraz scenografię. Największą gratką dla fanów Artystki jest spotkanie „miłości” ze „złością” w ostatnim ujęciu teledysku, co znakomicie sfilmował Mortvideo, a na zdjęciach uwieczniła Ola Bodnaruś.


PAULA ROMA kontynuuje wyraźnie zaznaczony kierunek z debiutanckiego albumu współpracując również ze znakomitymi muzykami – Wojtkiem Traczykiem (bas) oraz Aleksandrem Orłowskim (perkusja). 

Pozostaje również wierna w wyborze producenta i kolejny raz podjęła współpracę z wielokrotnie nagradzanym Jurkiem Zagórskim, z którym tworzy wyjątkowo zgrany kompozytorsko-producencki duet.