Piotr Zioła swoje nowe muzyczne otwarcie rozpoczyna w bezkompromisowym stylu wypuszczając singiel „Błysk” wyprodukowany przez Piotra Emade Waglewskiego. Charakter „Błysku” dopełnia pełen symboliki klip. To surrealistyczny obraz, w którym czas i miejsce nie mają znaczenia.

Teledysk jest efektem współpracy Piotra Zioły i Marcina Gąski, utalentowanego fotografa młodego pokolenia. Obok Piotra w klipie pojawiają się osoby znane ze świata mody: Julia Banaś, Natalia Napieralska, Sia, Aleksander Łukowski, Ihor Liubchenko oraz Kacper Kujawa, który razem z Eweliną Oszczypałą odpowiada również za kostiumy i stylizacje.


Piotr Zioła – wokalista, kompozytor, autor tekstów, niezwykle charakterystyczna postać na polskim rynku muzycznym. Zdobywca nagrody „Fryderyk” za debiutancki album „Revolving Door”. Single z tej płyty – „Safari” i „W ciemno” stały się hitami radiowymi. Piotr Zioła zapraszany był do współpracy przy wielu projektach, nagrywał i występował m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim i The Dumplings oraz Albo Inaczej. Artysta zagrał na licznych festiwalach w tym na Open’er Festival i Kraków Live Festival.

Nowy album Piotra Zioły planowany jest na jesień tego roku.