Tegoroczna edycja Co Jest Grane Festival to powrót w wielkim stylu i z mocnym kobiecym akcentem. Dobrą energię będzie można poczuć już 17 i 18 czerwca 2022 roku, w nowej lokalizacji – pięknym otoczeniu terenu rekreacyjnego przy Łazienkach Królewskich przy ul. Myśliwieckiej 1 w Warszawie. Zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a oba festiwalowe dni zakończą unikalne koncerty jedynego w swoim rodzaju Woman’s Voices Kolektyw.

Dla publiczności zagrają: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Natalia Przybysz, Karaś/Rogucki, Sorry Boys i Igo. Stery nad tegoroczną edycją – zarówno na scenie, jak i poza nią przejmą kobiety. Począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowe koncerty, festiwal znajdzie się w mocy i w rękach wyjątkowych artystek. Zwieńczeniem obu festiwalowych dni będą występy unikalnego kobiecego projektu Women’s Voices Kolektyw w składzie: Paulina Przybysz, Monika Borzym, Brodka, Ania Karwan, Kasia Lins, Margaret, Maria Peszek, Julia Pietrucha i Natalia Przybysz. Kolektyw będzie można usłyszeć tylko na Co Jest Grane Festival.

Wiele artystek, wspólny kobiecy głos w Kolektywie Women’s Voices

Każda z zaproszonych na Co Jest Grane Festival wokalistek zajmuje ważne miejsce w historii muzyki, nie boi się śpiewać tego, co myśli, i z każdym kolejnym albumem udowadnia, że połączenie kobiecej wrażliwości i talentu daje spektakularne efekty. Jako solistki tworzą oryginalny autorski materiał, a wszystkie razem mówią jednym kobiecym głosem w Women’s Voices Kolektyw.

Po kilku latach przygotowywania koncertów Women’s Voices nachodzi mnie refleksja, że mamy na naszej polskiej scenie muzycznej ogromną moc i chęć kobiecej współpracy – podkreśla Paulina Przybysz, dyrektorka artystyczna koncertów Women’s Voices i członkini Women’s Voices Kolektywu. – W procesie przygotowań mam wielką przyjemność obserwowania, jak zaproszone artystki generują zupełnie inną energię, dążąc do utworzenia wspólnego mocnego przekazu. Poruszając się po różnych gatunkach muzycznych, czasem szeptem, a czasem pełną ekspresją, xzasem przełamując swoje przyzwyczajenia i wychodząc ze strefy komfortu – dają z siebie, co najlepsze – dodaje.

Tegoroczny Co Jest Grane Festival – tak, jak przy poprzednich swoich edycjach – będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czeka. oprócz koncertów, doskonałe jedzenie z różnych stron świata w strefie foodtrucków, mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi – m.in. warsztaty plastyczne i spotkania z bohaterami ulubionych książek, a także rozmowy z artystkami i artystami np. o odwadze i byciu sobą w strefie „BE BRAVE”.

Bilety:

  • Dzieci do 5 lat wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.
  • Dzieci w wieku 6 do 12 lat płacą połowę ceny.
  • Pozostali mogą kupić bilety jednodniowe (130 zł) lub karnety (199 zł).

Bilety dostępne są stacjonarnie w Empiku oraz za pośrednictwem bileterii eBilet, Empik Bilety, Going App.