Gwiazda z południowego Londynu Cat Burns i wielokrotnie nagradzany artysta Sam Smith ujawniają wyjątkową wersję „go”. Aby uczcić połączenie tych dwóch wspaniałych głosów, Cat i Sam wykonali swoją wersję „go” dla fanów i widzów w Speakers’ Corner w Hyde Parku podczas Jubilee Bank Holiday Weekend.

W sam raz na Pride Month, „go” to popis wokalnych zdolności artystów wraz z charakterystycznym stylem pisania piosenek Sama oraz świeżym spojrzeniem na wyróżniony złotem singiel artystki z południowego Londynu.

Z uznaniem dla jej „szczerości, niesamowitej techniki i wokalu”, Sam podkreśla, że „Cat jest prezentem dla nas wszystkich”.

Wspominając współpracę, Cat mówi: 

„Cóż za zaszczyt i przyjemność pracować z Samem! Jest przeuroczą osobą i dodaje piosence dodatkowy poziom wyjątkowości, co można wyraźnie usłyszeć!”.


Wchodząc po raz pierwszy w swojej karierze na oficjalne listy przebojów z „go”, najnowszy singiel Cat na stałe zagościł w pierwszej piątce oficjalnej listy przebojów przez łącznie 11 tygodni i otrzymał złoty certyfikat. Cat niedawno udostępniła swoją sześciościeżkową EPkę „emotionally unavailable”, która uczucia, jakich doświadczają ludzie, gdy przechodzą przez trudności związane ze zdrowiem psychicznym, przyjaźniami i problemy z porzuceniem – tematy bliskie jej sercu.

Dodatkowo Cat został ogłoszona jako najnowsza wykonawczyni RADAR w Spotify UK. Program został uruchomiony w 2020 roku i reprezentuje światowe zaangażowanie Spotify na rzecz artystów. Cat dołącza do ekscytującego brytyjskiego legionu, w tym Wet Leg, PinkPantheress, Joy Crookes, Griff i Central Cee.