Jack Harlow podzielił się szczegółami swojej drugiej płyty zatytułowanej “Come Home The Kids Miss You”. Na albumie, który ukaże się 6 maja, gościnnie wystąpili Pharrell, Drake, Lil Wayne i Justin Timberlake.

Nowe dzieło wypełni 15 utworów, w tym znane już single “Nail Tech” oraz “First Class”, który jest obecnie jednym z najpopularniejszych przebojów na świecie.


Okrzyknięty przez Variety twórcą hitów jutra Jack Harlow już dziś jest jedną z największych gwiazd na współczesnej scenie muzycznej. Pochodzący z Louisville, w Kentucky raper już zdobył trzy nominacje do Grammy, umieścił dwa single na szczycie amerykańskiej listy przebojów, ma 12 platynowych certyfikatów w USA oraz 5 miliardów streamów na świecie. Jego debiutancki, również platynowy album “Thats What They All Say” ukazała się w grudniu 2020 roku. Z płyty pochodzi megaprzebój “Whats Poppin” (7-krotna platyna i 2. miejsce na głównej liście Billboardu), który zapewnił 24-latkowi pierwszą nominację do Grammy (w kategorii Najlepsze rapowe wykonanie) i szereg innych wyróżnień.

Zdjęcie Amerykanina trafiło na okładki takich pism, jak Variety, Forbes, Complex, SPIN czy Footwear News. Ponadto Harlow zadebiutował w kultowym Saturday Night Live, pojawił się w programach The Tonight Show Starring Jimmy Fallon i Jimmy Kimmel Live!, a także wystąpił z Lil Nas X na MTV Video Music Awards oraz wziął udział w Kids Choice Awards 2022.


Teraz Jack Harlow ma szansę osiągnąć kolejne sukcesy, dzięki wyczekiwanemu drugiemu albumowi “Come Home The Kids Miss You”, który poprzedziły bombastyczny “Nail Tech” i zaraźliwy “First Class”, który zadebiutował na szczycie listy Billboard Hot 100 i odnotował jak dotąd najlepszy dzienny wynik w streamingu w 2022 roku.