KIWI kontynuuje promocję swojego debiutanckiego albumu i wyrusza w podróż po Polsce. W styczniu na sklepowych półkach pojawił się debiutancki album tej młodej wokalistki zatytułowany “Pętla”. Znalazło się na nim 11 utworów, które dotykają tematów nawiedzających głowę artystki od dłuższego czasu. Swój album KIWI opisuje:

„Każda piosenka opowiada o czymś innym i dotyka innej części mnie. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej również część siebie”.

Mieszkańcy Krakowa i Warszawy mieli już okazję do usłyszenia materiału na żywo. Teraz przyszedł czas na inne miast. KIWI wyrusza w wiosenną trasę koncertową podczas której odwiedzi:

  • 04/05 Gdańsk – Wydział Remontowy
  • 05/05 Poznań – Pod Minogą
  • 07/05 Łódź – Obiecana Cafe (wstęp wolny)
  • 08/05 Wrocław – Alive


Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała singiel “Zatraceni”. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę “Nocą”. Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski.