Michael Bublé, jak przystało na wielkiego profesjonalistę, konsekwentnie promuje swoją nową płytę. Zaraz po przesłuchaniu albumu “Higher” można przetestować grę “Bublé Jump”.


Jeśli jesteś fanem Michaela Bublé, to ta zabawa na pewno Ci się spodoba. Artysta udostępnił dla wszystkich miłośników jego twórczości prostą, ale bardzo wciągającą grę. Rozgrywka bazuje na popularnym tytule „Doodle Jump” – trzeba skakać Michaelem jak najwyżej. Po przejściu pierwszego levelu i uprzednim zarejestrowaniu się za pomocą ulubionego serwisu do słuchania muzyki gracze otrzymają specjalną wiadomość video od artysty. Dodatkowo granie w grę umożliwia fanom wzięcie udziału w wyjątkowym konkursie. Do wygrania jest uczestnictwo w meet & greet z Michaelem podczas jego następnej trasy koncertowej. Trzeba tylko grać i śrubować swój najlepszy wynik.

Gra została przygotowana tak, aby można było w nią grać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych przy użyciu klawiszy strzałek. Ta niezobowiązująca rozrywka towarzyszy wydanej 25 marca 2022 płycie „Higher”.

Producentami materiału są Greg Wells i Bob Rock, a także Allen ChangJason “Spicy G” Goldman oraz Sir Paul McCartney. To pierwsza płyta kanadyjskiego gwiazdora od trzech lat.

Na “Higher” znalazły się m.in. magiczny duet z Williem Nelsonem w interpretacji jego piosenki “Crazy”, a także poruszająca wersja utworu “My Valentine”, który napisał Sir Paul McCartney. Były Beatles odpowiada też za brzmienie tego nagrania. Na płytę trafiły ponadto trzy oryginalne numery napisane przez Michaela, w tym singlowy “I’ll Never Not Love You”. Ponadto fani usłyszą zaśpiewane przez Bublé klasyki “Bring It On Home To Me” i “You’re The First, The Last, My Everything”oraz cover popularnej, romantycznej brytyjskiej piosenki “A Nightingale Sang in Berkeley Square”, którą wcześniej wykonywali chociażby Bing CrosbyFrank Sinatra i Rod Stewart.

Tym razem całkowicie otworzyłem się na nowe rzeczy. Otoczyłem się najwspanialszymi twórcami muzyki na świecie, ludźmi z gigantyczną wyobraźnią. Chodzi zarówno o pisanie piosenek z Ryanem Tedderem i Gregiem Wellsem, jak i nagrywanie trzech numerów z moim kumplem Bobem Rockiem. Do tego należy dodać 40 niesamowitych muzyków biorących udział w sesji, a którzy nie grali od 15 miesięcy. Kiedy piosenka zaczynała nabierać kształtu, tańczyliśmy, śmialiśmy się i płakaliśmy w moim domowym studiu. Było naprawdę magicznie. Uważam, że 20 lat mojej muzycznej podróży prowadziło mnie właśnie do tego miejsca, do tej płyty. Nigdy nie byłem tak podekscytowany po nagraniu albumu – opowiada Michael Bublé.

Michael Bublé zaczął śpiewać w wieku czterech lat w swym rodzinnym domu, w Burnaby, w Kanadzie. Jego imienny debiutancki album ukazał się w 2005 roku. Następnie była seria multiplatynowych płyt, które dotarły na szczyty list sprzedaży: “Call Me Irresponsible”“Crazy Love”“To Be Loved” i “Christmas”. Jego ostatni longplay, “Love”, zadebiutował na 1. miejscu Billboard Top 200. W trakcie swej niezwykłej kariery sprzedał 75 milionów płyt i wyprzedał koncerty w ponad 30 krajach. W jego ostatniej trasie, “An Evening With Michael Bublé” (2019-2022), uczestniczyło ponad milion fanów z całego świata. Michael Bublé uwielbia hokej, fantasty football, TikToka i śpiewanie. Jest też dumnym ojcem dwóch synów, Noah i Elia, oraz córki o imieniu Vida.