Duet HONNE przygotował wersję deluxe swojej ostatniej płyty “Let’s Just Say The World Ended A Week From Now, What Would You Do?”. W zestawie znalazły się dodatkowe nagrania, w tym promująca całość zupełnie nowa piosenka “I’m Blessed”.

“Let’s Just Say The World Ended A Week From Now, What Would You Do?” to trzeci studyjny album HONNE, następca znakomicie ocenionych “Warm On A Cold Night” (2016) i “Love Me / Love Me Not” (2018) oraz mixtape’u “no song without you” (2020).

Wznowienie płyty w wersji deluxe zawiera bonusowe numery, nagrania z sesji, remiksy oraz poruszający singiel “I’m Blessed”.

W 2020 i 2021 były takie okresy, że przez długi czas nie mogliśmy spotykać się z ludźmi, których kochamy. Związane było to z lockdownami, z obawą przed narażeniem najbliższych. W każdym razie nie mogliśmy widywać rodziców, rodzin, przyjaciół. James stracił dziadka, a Andy został ojcem, w czasie kiedy bycie z bliskimi było bardzo trudne. Zrozumieliśmy, że to, co mieliśmy wcześniej, braliśmy za pewnik, za coś oczywistego i na zawsze. Kiedy w końcu mogliśmy znów się spotkać, był to powód do świętowania. “I’m Blessed” to rodzaj piosenki do celebracji. Opowiada o ludziach, których kochamy. Począwszy od naszych rodziców po przyjaciół i o tym, jak jesteśmy szczęśliwi, że są w naszym życiu. I już nie bierzemy tego za pewnik – opowiadają członkowie HONNE.

Album “Let’s Just Say The World Ended A Week From Now, What Would You Do?”, który ukazał się w październiku 2021 roku, przedstawia zespół HONNE w pełnym rozkwicie jako autorów piosenek, producentów i współpracowników.

W przeszłości sami siebie ograniczaliśmy. Nagrywaliśmy piosenkę, zaczynało się robić ciekawie, ale robiliśmy krok wstecz, mając wątpliwości, czy możemy coś takiego zrobić. Teraz skutecznie omijaliśmy zasady i robiliśmy to, co chcieliśmy – wyjaśniają muzycy.


Poczucie wolności przełożyło się na nieoczywiste kooperacje, które z miejsca zwracają uwagę. Na płycie pojawiają się więc Khalid (“Three Strikes”), Griff (“Back On Top”), NIKI (“Coming Home”), a współautorami piosenek są Sam Smith i jazzowy geniusz Reuben James (“Back On Top”), MNEK (“Easy On Me”) czy Arlo Parks (“Now I’m Alone”).

“Let’s Just Say The World Ended A Week From Now, What Would You Do?” to śmiała i ambitna płyta, którą promują oprawione wspaniałymi teledyskami single “What Would You Do?” feat. Pink Sweat$ (reż. Ian Robertson) i “Coming Home” feat. NIKI (reż. Jay Green). Na albumie HONNE wkraczają ze swoją muzyką na nowe terytoria, nie zatracając jednak wypracowanego dotąd stylu.