Wszystko jest już oficjalne. Po tygodniach wzmożonych spekulacji, o tym że Lana Del Rey przesłała świeży materiał do ścieżki dźwiękowej serialu HBO, którego premiera drugiego sezonu zadebiutowała w zeszłym tygodniu, jest już faktem. W zwiastunie trzeciego odcinka “Euforii”, którego emisja odbędzie się w przyszłym tygodniu, można usłyszeć nową piosenkę Lany. Prowadzony na pianinie utwór, bardziej zgodny jest z niedawną, opartą na jazzie pracą Lany na albumie “Blue Banisters”, niż materiałem z wcześniejszej kariery.

Utwór “Watercolor Eyes” od dzisiaj dostępny jest w całości we wszystkich serwisach streamingowych!


Lana Del Rey nie jest pierwszą artystką, która przesłała nowy materiał do ścieżki dźwiękowej “Euforii”, której kuratorem jest Labrinth. W przeszłości “Euforia” wykorzystywała również piosenki ze świetnymi efektami w kilku kultowych scenach, m.in. “You Should See Me In A Crown” Billie Eilish.

Jeśli chodzi o Lanę, w tym miesiącu obchodzi 10-lecie wydania swojego wpływowego debiutanckiego albumu “Born To Die”. Od tego czasu kontynuuje wydawanie muzyki, w dość szybkim tempie. W zeszłym roku wydała dwie płyty, przebój numer 1 “Chemtrails Over The Country Club” i bardziej skromny “Blue Banisters”, w odstępie zaledwie kilku miesięcy.