Lady Gaga i Tony Bennett – dwie muzyczne ikony ponownie pojawią się na ekranach MTV. Już w najbliższy piątek, 21 stycznia, w ponad 180 krajach wyemitowany zostanie specjalny program z ich udziałem – “One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady Gaga”.

Polscy widzowie stacji MTV Polska będą mogli obejrzeć go premierowo 21 stycznia o godz. 20:05.


Niezwykły, wielokrotnie wyróżniony nagrodą Grammy duet po raz kolejny – i ostatni – staje razem na scenie. Okazją do wspólnego muzycznego świętowania są 95. urodziny Bennetta. Artyści wystąpią również solo: Lady Gaga wykona cztery jazzowe klasyki – „Luck Be a Lady”, „Orange Colored Sky”, „Let’s Do It” oraz „New York, New York”, Tony Bennett zaś do swojego urodzinowego repertuaru wybrał „Watch What Happens”, „Steppin’ Out”, „Fly Me to the Moon” i „I Left My Heart in San Francisco”. Wieczór zamkną trzy piosenki zaśpiewane w duecie – „Lady Is a Tramp”, „Love for Sale” i „Anything Goes”. Program został nagrany przed publicznością na żywo w legendarnym Radio City Musical Hall w Nowym Jorku.


W całym portfolio Viacom CBS, w tym CBS, MTV Entertainment Group i Paramount+, to jak dotąd jedyna taka współpraca z Bennettem i Lady Gagą. W zeszłym roku gwiazdorski duet zagrał wspólny koncert w ramach MTV Unplugged, stacja pokazała także kilka ekskluzywnych premier wideo do albumu „Love For Sale” – utworu nominowanego do nagrody Grammy „I Get A Kick Out Of You”, a także „I’ve Got You Under My Skin” i „Night and Day” emitowanych globalnie na antenie MTV i na ViacomCBS Times Square Billboard w Nowym Jorku.

W tym roku fanów Bennetta i Gagi czeka jeszcze jedna niespodzianka! Paramount+ przedstawi ekskluzywny film dokumentalny „The Lady and The Legend”.