Pepsi i The Super Bowl połączyły siły, aby opublikować zwiastun nadchodzącego widowiska w przerwie sportowego święta. Reklama zawiera wszystkich tegorocznych wykonawców – Eminema, Snoop Dogga, Dr. Dre, Mary J. Blige i Kendricka Lamara – a także fragment „California Love” 2Paca. Utwory zaprezentowane w zapowiedzi to: „Still Dre” Dr. Dre i Snoop Dogga, „Next Episode” Dr. Dre i Snoop Dogga, „Rap God” Eminema, „Family Affair” Mary J. Blige, „HUMBLE.” Kendricka Lamara i wspomniany „California Love”.

Na początku klipu znajduje się szachownica, która odsłania pomieszczenie pod nią, w którym Eminem wyciąga tekst z powietrza. W końcu wszyscy główni gracze zostają ujawnieni, co podkręca wydarzenie dla chętnych widzów na całym świecie. Dr. Dre początkowo ogłosił tę wiadomość we wrześniu za pośrednictwem Instagrama.


Występ ma zostać wyprodukowany przez Roc Nation Jay-Z i będzie prezentowany przez Pepsi we współpracy z NFL i NBC. Jeśli chodzi o wstępne ogłoszenie, Dre powiedział:

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę dzielić scenę z moimi przyjaciółmi na #PepsiHalftime Show. To wprowadzi kolejną sagę w mojej karierze… Większą i lepszą niż kiedykolwiek!!!”

To wszystko już 13 lutego 2022 roku na stadionie SoFi Stadium w Inglewood w Kalifornii.