Miliony słuchaczy na Spotify, wyprzedane koncerty od Londynu po Berlin, przez wielu mianowany na jednego z najważniejszych wschodzących artystów alternatywnej sceny. Niezwykła muzyka Wayne’a Snow’a łączy w sobie słoneczne, soulowe klimaty z jego nigeryjskimi korzeniami. Dorastając poddawał się muzycznym wpływom takich artystów, jak: Sade, King Sunny Ade, Marvin Gaye, Sun-Ra czy Fela Kuti.


Jego przeprowadzka do Berlina w 2013 roku przyniosła mu nowe możliwości do zaistnienia na scenie i zyskania zasłużonego rozgłosu przez przeróżne kolaboracje – to krótko po tym powstała „Red Runner EP” wydana na Tartelet Records. Wayne bardzo płynnie wtopił się w berlińską scenę future jazz / neo soul i szybko stał się jej jednym z najjaśniejszych punktów. Jego debiutancki album Freedom TV odniósł niebywały sukces i był wspierany przez takie platformy, jak: Clash, MOJO, Vice, Boiler Room, czy samego Gilesa Petersona. 

Jeśli, jak sam mówi, jego muzyka jest żywym organizmem, a melodie odbiera jako paletę kolorów, to w lutym w Jassmine czeka nas coś więcej niż koncert.

Bilety na koncert można zakupić tutaj.