Zak Abel ogłosił nowy singiel zatytułowany „Good Times”, który zapewnia pozytywną energię i niesie ze sobą nadzieję na lepsze jutro. Za sprawą nowej piosenki, wokalista chce zwrócić nam uwagę na te drobne, ale ważne chwile, które sprawiają, że życie staje się lepsze. W nagraniu, będącym oszczędną, spokojną interpretacją przeboju Chic, Zaka wspiera jego dobry przyjaciel Sheku Kanneh-Mason na wiolonczeli.

– Nagrałem ten utwór, kiedy pojawiły się pierwsze wiadomości o tym, że zostaną zniesione lockdowny i znów będziemy mogli swobodnie spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, i robić wszystko to, co przez długi czas było zabronione, jak chodzenie na koncerty – wspomina Abel. – Chciałem wykonać tę piosenką w bardziej oszczędnym stylu z pomocą mego serdecznego przyjaciela, Sheku Kanneha-Masona na wiolonczeli, by podkreślić, jak wspaniale jest znów doświadczać dobrych chwil po tak mrocznym dla nas wszystkich okresie.


„Good Times” to następca znakomicie przyjętych singli z 2021 roku, czyli „Less of A Man”, „Why Can’t We Get Along”, „Right Side of the Bed” oraz „Be Kind”, który był radiowym przebojem w kilkunastu krajach, docierając do top 30 zestawienia HOT AC w USA.