W tym świątecznym sezonie UMe po raz kolejny połączyło siły z legendarnymi artystami, aby stworzyć oficjalne animowane teledyski do niektórych z najbardziej lubianych świątecznych piosenek w kanonie świątecznym, takich jak Bing Crosby, Burl Ives, Dean Martin, Ella Fitzgerald, Frank Sinatra, The Jackson 5, Jimmy Durante, Marvin Gaye i Nat King Cole.


Większość filmów animowanych została wyprodukowana przez Fantoons Animation Studios. Zespół z Pixel Park stworzył “Sanling” Elli Fitzgerald, “Santa Claus Is Coming To Town” The Jackson 5 animowany przez Troya Browne i Chaz Bottoms z lalkami stworzonymi przez Adama Kreutingera i prowadzonymi przez lalkarzy Alexa Griffina i Jaydena Librana oraz “I Want To Come Home For Christmas” Marvina Gaye’a w reżyserii Tima Foxa i animowanym przez Daniela Crossana. Filmy prezentują różnorodne style i motywy oraz prezentują animatorów z całego świata, którzy prezentują swój wyjątkowy charakter podczas świąt.


Oprócz filmów animowanych stworzono kilka wciągających teledysków, m.in. do “The Man With All The Toys” The Beach Boys, “Do You Hear What I Hear” i “It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas” Binga Crosby’ego, “Baby, It’s Cold Outside” Deana Martina oraz “The Happiest Christmas Tree” Nata Kinga Cole’a, które są idealne na świąteczne, wspólne śpiewanie.

Prócz tego, możemy cieszyć się specjalną playlistą.