John Legend na jedynym koncercie w Polsce! Na trasie Bigger Love Tour 2022, promującej siódmy studyjny album zdobywcy Oscara i dwunastu nagrody Grammy, nie mogło zabraknąć naszego kraju. Artysta zaprezentuje utwory z ostatniego krążka 28 czerwca 2022 roku w krakowskiej TAURON Arenie.   

Amerykański piosenkarz R&B, kompozytor i pianista jest laureatem Oscara za utwór “Glory”, który nagrał z raperem Commonem na potrzeby filmu “Selma”. Twórca bijących rekordy popularności krążków “Lifted” i “Love in the Future” może również pochwalić się kilkudziesięcioma nominacjami do najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej, czyli Grammy. Jako społeczny aktywista Johna Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, którego zadaniem jest rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym.  


Album “Bigger Love” to celebracja emocji, radości, nadziei i delikatności. Projekt, na którym znalazło się 16 kawałków, łączy pop, soul, zmysłowe R&B, hip-hop oraz balladę. Utwory zawarte na płycie są nośnikami światła i miłości w czasach, które – jak mówi sam artysta – wydają nam się końcem świata. Magazyn Rolling Stone napisał o tytułowym kawałku – To popowa piosenka, która idealnie nadaje się na parkiety  tryska radością nawet w tych trudnych czasach. Z kolei MTV nazywając “wyciskaczem łez” piosenkę „Conversations in the Dark” dodało, że – John Legend pisze najpiękniejsze obietnice. 

Sam Legend w oświadczeniu dla fanów podkreślił: 

– Nie mam złudzeń, że muzyka może ocalić świat lub rozwiązać światowe problemy, ale zawsze zwracałem się do muzyki, kiedy miałem trudniejszy okres i wiem, że wielu z Was robi tak samo. Dlatego nie mogłem się doczekać, aż zaprezentuję światu ten album. Mam nadzieję, że po raz kolejny podniesie Was na duchu, wypełni Wasze serca miłością, inspiracją i da Wam coś, do czego można tańczyć albo trzymać się za ręce. 

Bilety w cenach: 

Miejsca siedzące – 189 zł (strefa F), 239 zł (strefa E), 279 zł (strefa D), 359 zł (strefa C), 399 zł (strefa B), 499 zł (strefa A), 999 zł (bilety VIP).  

Bilet VIP zawiera: najlepsze miejsca na koncercie, identyfikator VIP, dedykowane wejście, miejsce parkingowe, dostęp do strefy cateringowej. 

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 14 grudnia o godz. 10.00. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.