Jest początek grudnia, co oznacza, że ​​sezon świąteczny oficjalnie nadszedł (chociaż niektórzy zaczęli dobre dwa miesiące temu). Oznacza to, że wielu naszych ulubieńców stara się dodać świąteczny nastrój do swojego brzmienia kilkoma świątecznymi melodiami.

W tej materii można liczyć na Robina Thicke’a, który oferuje swój romantyczny wysiłek “Perfect Holiday”. Robin ma nadzieję na wygodne i przytulne Święta Bożego Narodzenia, ale najpierw musi uzyskać właściwy dźwięk. Robi to z zawadiackim, inspirowanym rockiem, jachtowym rytmem fortepianowym, ustawionym na początku piosenki obok tradycyjnego dzwonka do sań, który musi być dołączony, ponieważ można utwór uznać za piosenkę bożonarodzeniową.

Tempo przyspiesza do niemal disco, gdy perkusja nabiera tempa, a on zaprasza nas do świętowania w refrenie. Pomimo lekkiej zmiany tempa, nie zapomina o obdarowaniu nas swoim nieskazitelnym falsetem.

Robin Thicke już oferował nam swój najnowszy album “On Earth, And In Heaven” na początku 2021 roku. “Perfect Holiday” jest fajną, muzyczną ucztą, gdy udajemy się w najwspanialszą porę roku.