Tylko święta mogły połączyć Arianę Grande, Megan Thee Stallion i Jimmy’ego Fallona. Popowa gwiazda, ceniona raperka i popularny prezenter telewizyjny nagrali wspólnie gwiazdkowy singiel „It Was A… (Masked Christmas)”.

– Zasadniczo to utwór o tym, jak w ubiegłym roku wszystkim nam było ciężko, a teraz będzie lepiej – mówi Jimmy.


W piosence Fallon śpiewa „urokach” Bożego Narodzenia w czasach pandemii, Grande tęskni za kimś, do kogo mogłaby się przytulić, a Stallion rymuje pocałunkach pod jemiołą oraz dezynfekowaniu wszystkiego, łącznie z świątecznymi potrawami. Zabawny, pełen pozytywnej energii numer pojawił się wraz z równie wesołym teledyskiem. Za reżyserię klipu z niebanalną choreografią i fikuśnymi efektami specjalnymi odpowiada Dan Opsal.

Nie jest to pierwszy gwiazdkowy projekt Jimmy’ego Fallona. W ubiegłym roku wykonał duet „All I Want for Christmas Is You” z Dolly Parton, a w 2017 roku zaprezentował interpretację „Wonderful Christmastime” z twórcą oryginału Paulem McCartneyem oraz zespołem The Roots.

Ariana Grande także ma już na koncie świąteczne wydawnictwa. W 2013 i 2015 wydała EPki „Christmas Kisses” i „Christmas & Chill”, a w tym roku wypuściła singiel „Santa, Can’t You Hear Me” z Kelly Clarkson.

W ubiegłym tygodniu Grande i Kid Cudi zaprezentowali wspólny utwór „Just Look Up” z filmu „Nie patrz w górę”, w którym oboje wystąpili u boku Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence. Dorobek Megan Thee Stallion zamyka tegoroczna kompilacja „Something for Thee Hotties”.