Blue Note Records ogłosiło specjalną transmisję na żywo „Norah Jones: I Dream Of Christmas Live At The Empire State Building”, podczas której Norah Jones, dziewięciokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY, piosenkarka, autorka tekstów i pianistka wykonała zestaw świątecznej muzyki na szczycie kultowego, nowojorskiego drapacza chmur. Wydarzenie będzie transmitowane na całym świecie na jej kanale YouTube dzisiaj, tj. 9 grudnia – start o godzinie 22:30.


Właśnie ukazała się rozszerzona cyfrowa wersja albumu “I Dream Of Christmas”, która zawiera trzy dodatkowe utwory, w tym nową oryginalną piosenkę Norah “I Dream Of Christmas”, duchowy utwór “The Last Month Of The Year” i świąteczny klasyk “I’ll Be Home For Christmas.”.

„Zawsze kochałam muzykę bożonarodzeniową, ale do tej pory nigdy nie miałam ochoty na robienie świątecznego albumu” – powiedział Jones w oświadczeniu. „W zeszłym roku słuchałam “Funky Christmas” Jamesa Browna i “Christmas Album” Elvisa podczas blokady dla poczucia komfortu. W styczniu 2021 zaczęłam myśleć o zrobieniu własnego świątecznego albumu. To dało mi coś fajnego do pracy i na co czekałam”.