Matt Dusk to kanadyjski wokalista doskonale znany polskiej widowni, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi piosenkami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych płyt. W miesiąc po premierze ostatniego albumu “Sinatra with Matt Dusk vol. 2”, który zdążył już podbić serca słuchaczy artysta udostępnia wyjątkowy zestaw, w którego skład wejdzie pierwsza oraz druga część wydawnictwa.

Albumy „Sinatra with Matt Dusk” to podróż w czasy, w których u szczytu popularności był tytułowy idol wykonawcy – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości z zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze klasyki – „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Umieszczony na płytach zestaw standardów to przekrój całej kariery Mistrza – jej wzlotów, upadków, radości i problemów sercowych. Wyjątkowy materiał, który znajdziemy na albumach powstał również dzięki współpracy z czołowymi polskimi wykonawcami reprezentującymi podobną muzyczną wrażliwość – Zbigniewem Wodeckim, Ewą Bem, Kubą Badachem, Andrzejem Piasecznym czy Natalią Kukulską.

Box „Sinatra with Matt Dusk”, w którego skład wchodzą uznane albumy “Sinatra with Matt Dusk vol. 1” oraz “Sinatra with Matt Dusk vol. 2” jest już dostępny w sprzedaży na www.kulturalnysklep.pl, www.empik.pl oraz w salonach stacjonarnych Empik. Z kolei już marcu 2022 roku polscy słuchacze będą mieć unikalną okazję przenieść się do epoki Sinatry w trakcie trasy koncertowej, która obejmie 9 miast. Więcej o koncertach przeczytacie, tutaj.