Michael Bublé przedstawia nową świąteczną piosenkę „The Christmas Sweater”, która uświetnia jubileuszową reedycję klasycznego już albumu artysty pt. „Christmas”. Wersja deluxe przygotowana została okazji 10. rocznicy premiery i jest już dostępna w sprzedaży fizycznej oraz w serwisach streamingowych.

Album „Christmas” Michaela Bublé rozszedł się w nakładzie 16 milionów egzemplarzy i zgromadził 4 miliardy streamów (co przekłada się na sprzedaż 60 milionów płyt). Dziesięć lat po premierze „Christmas” wciąż towarzyszy ludziom w okresie świątecznym, a piosenki z płyty słychać w domach, sklepach, restauracjach. Krótko mówiąc, album Michaela Bublé stał się bożonarodzeniowym soundtrackiem na całym świecie.

W 2021 roku ta kultowa płyta została wznowiona w dwóch wyjątkowych wersjach.

W zestawie Deluxe Edition, oprócz oryginalnej płyty CD,  znalazł się bonusowy krążek z 7 utworami, które Michael Bublé wybrał osobiście. Dwa utwory zostały nagrane na nowo. Mowa o „The Christmas Sweater”, którego współautorem jest sam artysta, oraz nowej, studyjnej wersji jednego z najwspanialszych świątecznych klasyków, czyli „Let It Snow!” (została zarejestrowana w słynnych Abbey Road Studios w Londynie wraz z towarzyszeniem BBC Big Band Orchestra). Ponadto na reedycję pod hasłem „Christmas: 10th Anniversary” trafiły piosenki „The More You Give (The More You’ll Have)” oraz „Winter Wonderland” zaśpiewana w duecie z Rodem Stewartem.

Z kolei wydawnictwo typu Super Deluxe Edition przyjęło formę ekskluzywnego boxu. Oprócz opisanego powyżej dwupłytowego wznowienia „Christmas: 10th Anniversary” fani znajdą w nim 48-stronicową książeczkę z listem napisanym przez Michaela Bublé do fanów, 12-calowy zielony winyl z materiałem z oryginalnego albumu, płytę DVD „The Making of Christmas” z zakulisowymi ujęciami z pracy nad płytą, a także unikatową, świąteczną ozdobę, 6 arkuszy papieru do pakowania i 6 świątecznych kartek.

Michael Bublé to multiplatynowy wokalista, laureat wielu nagród Grammy i Juno, który może poszczycić się czterema albumami na szczycie listy sprzedaży w USA, licznymi przebojami oraz ośmioma wyprzedanymi trasami koncertowymi.