Keb’ Mo’ wydał cover Billa Withersa „Lean on Me” z nadchodzącego albumu „Good To Be”, którego premierę zaplanowano na 21 stycznia 2022 roku przez wytwórnię Rounder Records.

„Lean on Me” to prawdopodobnie jedna z najsłynniejszych piosenek o przyjaźni” – mówi Keb’ Mo’ o utworze. „Chciałem to nagrać, aby uhonorować mojego przyjaciela, Billa Withersa, którego niestety straciliśmy w zeszłym roku. To, co sprawia, że ta wersja jest dla mnie wyjątkowa, to wkład mojego wieloletniego przyjaciela Ernesta „Rip” Pattona, który odszedł w tym roku. To był ostatni raz, kiedy udało mi się nagrać jego grzmiący basowy głos”.


W zeszłym miesiącu Keb’ Mo’ ogłosił nowy album „Good To Be” wraz z oficjalnym teledyskiem do utworu „Good Strong Woman” z udziałem Dariusa Ruckera. Na początku tego roku wydał single „Sunny and Warm” i „The Medicine Man” (feat. Old Crow Medicine Show), które ukażą się na nadchodzącym albumie.

„Good To Be” jest koprodukowane przez Keb’ Mo’ wraz z legendą muzyki country Vince Gill, który wyprodukował trzy z 13 utworów na albumie, oraz z trzykrotnym zdobywcą nagrody Grammy Tomem Hambridge’em. Na albumie gościnnie wystąpią Darius Rucker, Kristin Chenoweth i Old Crow Medicine Show.