Dziewięciokrotnie nagradzana GRAMMY i jedna z najlepiej sprzedających się grup wszech czasów, Earth, Wind & Fire, zaprezentowali teledysk do niedawno wydanego singla „You Want My Love”.

Piosenka jest nową wersją ich hitu z 1975 roku „Can’t Hide Love”, nagrana z Lucky Daye oraz Kennym „Babyface” Edmondsem i Demontem Posey’em w roli producentów.

„Jestem bardzo podekscytowany tą gwiazdorską współpracą – Earth, Wind & Fire, Lucky Daye i Kenny ‘Babyface’ Edmonds” – powiedział po wydaniu piosenki Philip Bailey z Earth, Wind & Fire.

„To był zaszczyt połączyć siły z tymi dwoma supergwiazdami i naprawdę wierzę, że wszyscy wyszliśmy z tej współpracy zwycięsko”.

Teledysk, wyreżyserowany przez Andrew Littena, nakręcony w Mack Sennet Studios w Los Angeles, przedstawia Philipa Baileya, Verdine White’a i Ralpha Johnsona z Earth, Wind & Fire, a także Lucky Daye, jest osadzony w estetycznym, odrealnionym obrazie. Teledysk, podobnie jak sama przeprojektowana piosenka, podkreśla unikalny głos Lucky’ego i nowoczesny styl muzyczny, jednocześnie zachowując ducha oryginalnej wersji.


Earth, Wind & Fire powrócił do Top 10 Billboard’s Adult R&B Airplay po raz pierwszy od prawie 30 lat z „You Want My Love”, który obecnie znajduje się na miejscu 5. i kieruje się w stronę szczytu. „You Want My Love” to dopiero piąta piosenka w tym roku, która znalazła się w pierwszej dziesiątce w niecały miesiąc. Utwór ten był najczęściej wybieranym utworem w radiu R&B w swoim debiutanckim tygodniu i nadal dominuje na antenie na całym świecie, od czasu premiery 20 sierpnia.