W przeddzień wydania swojego nowego albumu, “Music Of The Spheres”, Coldplay ogłasza dzisiaj światową trasę koncertową na rok 2022. Trasa Music Of The Spheres World Tour rozpocznie się 18 marca 2022, pierwszym w historii zespołu koncertem w Kostaryce. Następnie zagrają w Dominikanie, w Meksyku, USA, Niemczech, Polsce, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii. 

H.E.R. będzie gościem specjalnym na większości koncertów. Na innych pojawi się London Grammar. My, Polacy będziemy mogli podziwiać H.E.R.!


Trzyliterowy pseudonim H.E.R. nie wymaga wyjaśnienia. W ciągu pięciu lat wokalistka, autorka piosenek i multiinstrumentalistka H.E.R. odbyła niesamowitą podróż pełną inspirujących projektów i wyróżnień, dzięki którym szybko osiągnęła status supergwiazdy.

H.E.R. ma w dorobku już cztery nagrody Grammy. Ostatnie, przyznane w tym roku to statuetki za najlepszą piosenkę R&B („Better Than I Image”) i najlepszy utwór roku („I Can’t Breathe”). „I Can’t Breathe” został napisany w reakcji na zabójstwo George’a Floyda przez amerykańską policję w maju ubiegłego roku, które wywołało falę protestów na całym świecie. H.E.R. zdobyła także Oscara za piosenkę „Fight for You”, napisaną do filmu „Judasz i Czarny Mesjasz” wyreżyserowanego przez Shakę Kinga opowiadającego o Fredzie Hamptonie, działaczu Czarnych Panter zabitym przez policję. W 2019 H.E.R. zdobyła dwie nagrody Grammy za najlepszy album R&B („H.E.R.”) i najlepszy występ R&B („Best Part” z udziałem Daniela Caesara) oraz nagrodę NAACP Image Award dla wybitnej artystki, wśród dodatkowych nagród i wyróżnień.


Do tej pory H.E.R. zgromadziła prawie 8 miliardów odtworzeń audio i wideo dzięki jej przełomowym projektom „H.E.R.”, „I Used to Know Her” i jej niedawno wydanego pełnometrażowego albumu „Back of My Mind”, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Top R&B Albums i zdobył złoto.

Bilety na koncert w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży 22 października o 10:00 czasu lokalnego na LiveNation.pl.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 20 października od godz. 9:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 21 października od godz. 9:00
  • Sprzedaż ogólna: piątek, 22 października od godz. 10:00