Lady Gaga i Tony Bennett ponownie łączą siły. Kolejny wspólny album ma być hołdem wokalistów dla Cole’a Portera. Płytę zatytułowaną „Love for sale” promuje singiel „I Get A Kick Out Of You”. Teledysk do utworu jako pierwsi będą mogli zobaczyć widzowie MTV.

Jego światową premierę zaplanowano na 6 sierpnia. 

Po sukcesie albumu „Cheek to Cheek”, Lady Gaga i Tony Bennett wracają z kolejną porcją muzyki. Ich nowy, wspólny album studyjny promuje singiel „I Get A Kick Out Of You”. Teledysk do utworu jako pierwsi będą mieli okazję zobaczyć widzowie MTV, MTV Live, MTVU w całej sieci kanałów MTV w ponad 180 regionach na świecie. Klip będzie można podziwiać również na ViacomCBS Times Square Billboard.

Piosenka ukazała się 3 sierpnia, w dzień 95. urodzin Tony’ego Bennetta i jest zapowiedzią nowego albumu pt. „Love for sale”. Debiut singla zbiegł się ze startem przedsprzedaży płyty, która ma być hołdem Lady Gagi i Tony’ego Bennetta w kierunku słynnego amerykańskiego kompozytora i twórcy musicali – Cole’a Portera. Wokaliści zaprezentują swoje wykonania utworów jego autorstwa – zarówno w duecie, jak i solo. Jednocześnie będzie to ostatni projekt w karierze Bennetta. 

„Love for sale” trafi do sprzedaży 1 października.

Longplay ukaże się nakładem wytwórni Columbia Records i Interscope Records. Album będzie dostępny w wersji standardowej, deluxe oraz na winylu, a także w kolekcjonerskiej edycji box set.