Tony Bennett i Lady Gaga podzielili się szczegółami swojego drugiego albumu zatytułowanego „Love for Sale”, który ukaże się 1 października 2021 roku. Wiadomość została podana wczoraj, w dniu 95. urodzin Tony’ego Bennetta. Album jest reklamowany jako ostatnie nagranie legendarnego piosenkarza.

„Love for Sale” to drugi album duetu, po ich rewelacyjnej płycie „Cheek to Cheek” z 2014 roku. Nowa płyta to hołd dla Cole’a Portera, z pełnym zestawem klasyków, w tym „I Get a Kick Out of You”, dostępnym już w streamingach.


Nagrany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku, „Love for Sale” zawiera solowe utwory Bennetta i Lady Gagi, a także występy w duecie. W przyszłym miesiącu para zagra dwa koncerty w Radio City Music Hall, które według komunikatu prasowego będą ostatnimi nowojorskimi występami w karierze Bennetta.

Bennett ujawnił w wywiadzie dla AARP Magazine, że zdiagnozowano u niego chorobę Alzheimera w 2016 roku, ale zaczął wykazywać prawdziwe oznaki pogorszenia sytuacji w 2018 roku, podczas gdy on i Lady Gaga nagrywali nowy album. Miejmy nadzieję, że jednak nie będzie to ostatni album Tony’ego Bennetta!

Tracklista: It’s De-Lovely // Night and Day // Love for Sale // Do I Love You // I Concentrate on You // I Get a Kick Out of You // So In Love // Let’s Do It // Just One of Those Things // Dream Dancing // I’ve Got You // Under My Skin (Deluxe version) // You’re the Top (Deluxe version)

Album dostępny będzie na kasecie, CD, LP oraz w boxie. Szczegóły, tutaj.