28 kwietnia do serwisów cyfrowych trafił „Please” – pierwszy singiel promujący wersję deluxe albumu „What’s Your Pleasure?”, którego oficjalny tytuł brzmi „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition”. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 11 czerwca. Na wersję deluxe trafi 6 premierowych utworów oraz dodatkowe niespodzianki.

„Please” to kontynuacja energii z „What’s Your Pleasure?” w formie ukłonu do muzyki dance z lat 70. oraz 80. Utwór idealnie pasuje do „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition”. Reedycja, podobnie jak oryginalny album, zawiera spójne, zmysłowe, świetnie napisane i chwytliwe utwory, z bezbłędną produkcją. Premierowe utwory uzupełniono o „0208” ft. Kindness oraz „Adore You (Endless Remix)”. Jessie tak opowiada o reedycji:

Reakcja na „What’s Your Pleasure?” była niesamowita, dlatego nie chciałam tak szybko kończyć tej imprezy! „Please” jest pełne optymizmu i gotowe do grania w miejscu, gdzie wszyscy możemy być razem, flirtować, tańczyć, dotykać się i całować. Wspaniała wymówka, by nie kończyć imprezy.

Obejrzyjcie klip jaki powstał do „Please”.


„What’s Your Pleasure?” ukazało się w czerwcu 2020 i zapewniło Jessie Ware czwarte w karierze miejsce w Top 10 listy sprzedaży w UK, jak również najwyższy debiut – na miejscu 3. Ponadto wokalistka wydała swoją pierwszą książkę kucharską oraz zgromadziła ponad 21 mln słuchaczy swojego podcastu „Table Manners”. Gośćmi poszczególnych odcinków były takie gwiazdy jak Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French czy Dolly Parton.