Wschodząca gwiazda sceny muzycznej – Maeta, podpisała kontrakt płytowy z Roc Nation.

„Nie mogę uwierzyć, że oficjalnie należę do rodziny Roc Nation! Jestem bardzo wdzięczna Omarowi, Shari i reszcie zespołu za przyjęcie mnie i wiarę w moje marzenie”. – powiedziała artystka, której menadżerami są Jeff Robinson i Jason Hobdy z MBK Entertainment.

Według Omara Granta, współprezesa Roc Nation:

„Maeta ma jeden z tych rzadkich, naturalnych głosów, przy których nie da się przejść obojętnie. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem, jak śpiewa na żywo, miała już opanowanie, prezencję i instynkty znacznie bardziej doświadczonego artysty. Bardzo się cieszę, że zaczyna karierę w Roc Nation”.

Shari Bryant, współprzewodnicząca Roc Nation, dodała:

„Cieszymy się, że Maeta zdecydowała się dołączyć do rodziny Roc Nation i pomóc nam pokierować jej karierą. Nie możemy się doczekać, aż świat usłyszy jej muzykę i zostanie zahipnotyzowany jej wspaniałym głosem”.

Nie marnując czasu w nowej wytwórni, 21-letnia piosenkarka wydała swoją nową EPkę zatytułowaną „Habits”. Na projekt składający się z siedmiu utworów składają się wcześniej wydane utwory „Teen Scene” z udziałem Buddy’ego i „Toxic” z udziałem BEAM.

W „HabitsMaeta przygląda się swoim przeszłym doświadczeniom, takim jak radzenie sobie z toksycznymi związkami i odnajdywanie pewności siebie.

 „Moja EP-ka, „Habits”, dotyczy wszystkiego, co wiąże się z byciem w toksycznym związku – miłości, złości, seksu, rozwoju, poczucia własnej wartości. Szukałam przez nie swojej drogi podczas tworzenia tego projektu, więc było to dla mnie w tym czasie jak terapia. Jestem bardzo podekscytowana, że wszyscy usłyszą ten projekt i mam nadzieję, że ludzie połączą się z muzyką i poczują się podniesieni, uzdrowieni i zrozumiani ”.